SELECT LANGUAGE

OYAK RENAULT İŞ BAŞVURUSU Otomotiv sektörünün önder firması Oyak Renault'ta çalışarak yeni bir hayata başlayabilirsiniz. İşe alım süreci aşağıda açıklanmıştır;

İş Başvuruları

  Oyak - Renault, işe alımlarda internet kanalıyla yapılan başvuruları dikkate almaktadır. Başvuruların İnsan Kaynakları‘na ulaşması ile birlikte işe alım süreci başlar.

Beyaz Yaka İşe Alım Süreci

  Özgeçmişleri, görev için aranan özelliklerle örtüşen adaylar görüşmeye davet edilir. İş başvurusu görüşmeleri, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri ile olmak üzere 2 aşamalı mülakat yöntemi şeklinde gerçekleştirilir. Teknik bilgi, birikim, kişisel özellikler ve şirket kültürüne uyum gibi konularda değerlendirilen adaylar, bazı görevler için Fransızca ve/veya İngilizce seviye tespit sınavlarına yönlendirilir.

  Her beyaz yakalı çalışan yeni görevine başlamadan önce oryantasyon programına katılır. Bu programın amacı, işçilik stajı ve zorunlu eğitimlerle şirkete uyumu hızlandırmaktır.

Mavi Yaka İşe Alım Süreci

  Özgeçmişleri, görev için aranan özelliklerle örtüşen adaylar, önce yetenek testi sınavına alınırlar. Sınavı geçen adaylar iş görüşmesine davet edilir.

ISP ÖZEL GÜVENLİK İŞ BAŞVURUSU

     
Özel Güvenlik Sektörünün önde gelen firmalarından ISP A.Ş. İstanbul ilinde görevlendirmek üzre yeni takım arkadaşları aramaktadır. 

    Halen açık iş pozisyonları; AVM Güvenlik Görevlisi, Fabrika Güv.Görevlisi, Otomasyon Güvenlik Elemanı, Yakın Koruma Görevlisi, Part Time Pazar Güvenlik Görevlisi ve Beylikdüzü Projesi Site Güvenlik Görevlisidir.

09 Mart 2012

Güneşli Şantiye güvenliğine bay güvenlik görevlileri

Güvenlik Görevlisi , , , , , , , ,
 
09 Mart 2012

Güvenlik Otomasyon Görevlisi

Güvenlik Görevlisi , , , , , , ,
 
08 Mart 2012

Beylikdüzü site projesi için güvenlik elemanları

Güvenlik Görevlisi , , , , ,
 
07 Mart 2012

Yeşilköy Pazar Güvenliği projesine part time güvenlik görevlileri

Güvenlik Görevlisi , , , , , , , , ,
 
07 Mart 2012

Bahçelievler AVM Pojemiz için Bay ve Bayan güvenlik görevlileri

Güvenlik Görevlisi , , , , , , , ,
 
06 Mart 2012

Ümraniye sanayi sitesi projesi için özel güvenlik görevlileri

Güvenlik Görevlisi , , , , ,
 
05 Mart 2012

Dudullu Fabrika Projemize güvenlik personeli aranmaktadır

Güvenlik Görevlisi , , , , , , ,
 
05 Mart 2012

Bakırköy bölgesinde hizmet verebilecek yakın koruma aranmaktadır

Özel Koruma , , , , , , , ,

TEB KARİYER BAŞVURUSU

Türk Ekonomi Bankası (TEB) sektördeki gelişimini her geçen yıl artırarak büyümeye devam ediyor... Kaliteli bankacılık hizmetlerini müşterilerine yansıtmayı ilke edinmiş Teb yeni çalışanlarla gücüne güç katmayı hedefliyor...

Teb'e iş başvurusu yapmak isterseniz lütfen tıklayınız...

***---SAYIN ZİYARETÇİLERİMİZ! P A S A P O R T A L L LİNK SEKMELERİNDE YER ALMAK İSTİYORSANIZ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN İRTİBATA GEÇİNİZ.---*** HER TÜRLÜ DUYURU VE İLANINIZI VEREBİLİRSİNİZ.AYRINTILAR KISAYOL BAŞLIĞINDAKİ "REKLAM SATIN AL" SEKMESİNDEDİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.