SELECT LANGUAGE

DUBAİ İŞ FIRSATLARI

Dünyanın bir çok ülkesi ekonomik krizle birlikte tavan yapan işsizlik, pahalılık, borç vb. bir çok sorunla uğraşırken, krizle uzaktan yakından alakası olmayan zengin ülkeler müthiş projelere imza atmaya hazırlanıyor.
İşte bunlardan bir tanesi Dubai...
Dünyanın 7 yıldızlı tek otelini, denizin ortasını palmiye yaprakları şeklinde toprakla doldurup kara parçasına dönüştürerek dünyanın en pahalı villalarını yapan Dubai'nin yeni projesi dudakları uçuklatıyor;
Walt Disney eğlence Merkezi'nin 2 katı, Manhattan'ın 4 katı büyüklüğünde ve yaklaşık 300 km2'lik bir alana yayılan projede neredeyse yok yok...
- Dev bir cam kubbe içinde yağmur ormanı ve oteller.
- 70 metre yüksekliğinde ve 200 metre uzunluğunda kar ve kayak pisti.
- 185 metre yüksekliğinde dünyanın en büyük dönme dolabı. (En tepede yaklaşık 50 km'lik bir görüş alanı)
- Kendi etrafında 360 derece dönen dev bir gökdelen.
- Dünyanın en büyük alış-veriş merkezleri.
- Gerçeksi tarihi mekanlar.
- Dünyanın en büyük ve en eğlenceli su parkı. (Aqua Park)
- Dinozor Parkı, Golf Sahası, Stadyumlar, Denizaltı Akvaryum Kafeler, Uzay Araçları, Havuzlar vs..
5 MİLYAR dolara mal olacak proje tamamlandığında 300 BİN çalışanı ile günde 200 BİN kişiye hizmet verecek.
2020 yılına kadar yapımı sürecek çalışmalarda bir çok kişinin personel ve işçi olarak istihdam edileceği ortaya çıkıyor. Mayıs 2008 ayında imzalanan projenin başlamış olduğu edinilen bilgiler arasında olup, 7 aşamalı olarak inşaa edilecek yapı ve diğer mekanlarda yüksek bir işgücüne ihtiyaç duyuluyor.
Pasaportall olarak yapmış olduğumuz incelemeler neticesinde; projeyi destekleyen firmaları da şu şekilde tespit ettik; Bawadi, Dubai Healthcare City, University Hospital, Mizin, Dubai Industrial City, Universal Studios-Dubailand, Global Village, Marvel, Six Flags, DreamWorks, Freej, Dubai Energy, Tiger Woods Dubai, Tatweer Corporate.

Dubailand projesinde çalışmak isteyen bir çok kişi için online başvuru mevcuttur. (Not: 1-Başvuru İçin Üyelik İstenmektedir. 2-İngilizce Yardım Almanız Gerekebilir)

NOT: DUBAİLAND PROJESİ İŞ BAŞVURULARI VURV EXPRESS KARİYER ŞİRKETİ ARACILIĞI YAPILMAKTA OLUP ÜYELİK İSTENMEKTEDİR.

2 yorum:

yusuf dedi ki...

mrb adim yusuf gaziantepde yasiyorum dubaide calismak istiyorum insaat işsiyim bu konuda yardimci olurmusunuz

Mehmet dedi ki...

adım mehmet üniversite mezunuyum İstanbul-Kadıköyde yaşıyorum Dubai projesinde bende katılmak istiyorum

***---SAYIN ZİYARETÇİLERİMİZ! P A S A P O R T A L L LİNK SEKMELERİNDE YER ALMAK İSTİYORSANIZ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN İRTİBATA GEÇİNİZ.---*** HER TÜRLÜ DUYURU VE İLANINIZI VEREBİLİRSİNİZ.AYRINTILAR KISAYOL BAŞLIĞINDAKİ "REKLAM SATIN AL" SEKMESİNDEDİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.