SELECT LANGUAGE

DİZİLERDE OYNA


Türkiye'nin en büyük mankenlik ve oyunculuk ajanslarından biri olan IMC AJANS (INTERNATIONAL MODEL CASTING)'a iş başvurusu yaparak şöhretli bir işe sahip olabilirsiniz.

Kadrosunda bir çok ünlü manken ve oyuncuyu barındıran IMC Ajans defile, açılış, fuar organizasyonları ve bir çok reklam-dizi film çalışmalarında sınırsız yaş ve kategoride hizmet vermektedir. İsterseniz 0-10 yaş dilimindeki çocuklarınız içinde başvuru yaparak onlara güzel bir geleceğin kapılarını açabilirsiniz.
IMC Ajans'a başvuru yaparken kişisel bilgilerinizi girmeniz ve en güvendiğiniz bir fotoğrafınızı yüklemeniz yeterli. Artık gerisi ajans fotoğraflarından oyuncu seçimi yapan yapımcı ve yönetmenlere kalmış. Bir film yada dizi teklifi almanız an meselesi olabilir. Kimbilir? Belki de milyonların peşinden koştuğu şöhretli biri olacaksınız birazdan. HEMEN BAŞVURU YAP

Hiç yorum yok:

***---SAYIN ZİYARETÇİLERİMİZ! P A S A P O R T A L L LİNK SEKMELERİNDE YER ALMAK İSTİYORSANIZ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN İRTİBATA GEÇİNİZ.---*** HER TÜRLÜ DUYURU VE İLANINIZI VEREBİLİRSİNİZ.AYRINTILAR KISAYOL BAŞLIĞINDAKİ "REKLAM SATIN AL" SEKMESİNDEDİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.