YAPIKREDİ BANKASI ELEMAN ARIYOR

YENİ... YENİ... YENİ... YAPI KREDİ EN GÜNCEL (KASIM 2008) PERSONEL ALIM İŞ BAŞVURUSU SEÇENEKLERİNE BAŞVURUDA BULUNMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...

Yapıkredi Bankası Parttime Çalışacak Eleman Alımı Yapacaktır.
- 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumları'ndan mezun, 3-4. sınıf öğrencisi veya 2 yıllık Bankacılık, Borsa ve Finans, Finans, İşletme, Maliye, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Muhasebe, Para ve Sermaye Yönetimi, Pazarlama ve Sigortacılık Meslek Yüksek Okullarından mezun,

-İnsan ilişkilerinde başarılı,

-Takım çalışmasına yatkın,

-MS Office uygulamalarına hakim,
adaylar aranmaktadır.

*Alımlar: Adana, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat ve Zonguldak illerine yapılacaktır.


NOT: Alınacak elemanlar; Alım yapılacak Yapıkredi şubelerinde Pazartesi ve Cuma günleri (haftada iki gün); görevlendirilecektir. BAŞVURU YAPMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
*

Hiç yorum yok:

***---SAYIN ZİYARETÇİLERİMİZ! P A S A P O R T A L L LİNK SEKMELERİNDE YER ALMAK İSTİYORSANIZ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN İRTİBATA GEÇİNİZ.---*** HER TÜRLÜ DUYURU VE İLANINIZI VEREBİLİRSİNİZ.AYRINTILAR KISAYOL BAŞLIĞINDAKİ "REKLAM SATIN AL" SEKMESİNDEDİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Loading...
Loading...
Loading...