SELECT LANGUAGE

MEMORİAL HASTANESİ İŞ BAŞVURUSU


MEMORİAL SAĞLIK GRUBU İNSAN KAYNAKLARI BÖLÜMÜNE TEMİZLİK İŞÇİSİNDEN OTOPARK GÖREVLİSİNE, LABORANTINDAN DEPO GÖREVLİSİNE KADAR GENİŞ BİR YELPAZEDE İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNABİLİRSİNİZ. WEB SAYFASINDA İŞ BAŞVURU FORMU DOLDURMA OLANAĞI MEVCUTTUR.TIKLAYINIZ.Ücret: Net ücret bazında ödeme yapılır.
Personel Servisi: Hastanemiz çalışanlarına, Avrupa ve Anadolu yakasında geniş güzergahlarda hizmet veren ücretsiz servis ağımız vardır.
Yemek: Ücretsiz öğle yemeği servisimiz ve vardiyalı çalışanlar için akşam yemeği, sabah kahvaltısı imkanımız mevcuttur.
Lojman: İstanbul dışından başvuran hemşirelerimiz için lojman imkanı sağlanmaktadır.
Özel Sağlık Sigortası: Çalışanlarımıza, onların eş ve çocuklarına hastanemizde ve Koç Allianz'ın anlaşmalı olduğu tüm hastanelerde ayaktan ve yatarak tedaviyi kapsayan özel sağlık sigortası yapılır.
Sağlık Hizmetlerinden Yararlanma: Çalışanlarımız ve yakınları (anne, baba, kayınvalide, kayınpeder) hastanemizin sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilmektedirler.
Kreş Hizmeti: Bayan çalışanlarımız 2-6 yaş arası çocukları için, hastanemizin anlaşmalı olduğu kreşlerden ücretsiz faydalanabilmektedirler.
İzin Olanakları: Memorial Sağlık Grubu'nda;
1 yıldan 5 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlar 14 iş günü,
6 yıldan 15 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlar 20 iş günü,
16 yılın üzerinde hizmet süresine sahip olanlar 26 iş günü izin kullanma hakkına sahiptir. Memorial Sağlık Grubu'nda ayrıca hastalık, evlilik, ölüm, doğum, ve süt izni gibi izin hakları da geçerlidir.
Çalışma Saatleri: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Memorial Sağlık Grubu, 24 saat hizmet veren bir hastane olmasından dolayı vardiyalı çalışma düzeni de bulunmaktadır.
İş Yeri Doktoru: Memorial Sağlık Grubu'nda, sadece çalışanların hastalıklarının tedavisini gerçekleştiren ve ani rahatsızlıklarında müdahalede bulunan bir doktor görev yapmaktadır.

Hiç yorum yok:

***---SAYIN ZİYARETÇİLERİMİZ! P A S A P O R T A L L LİNK SEKMELERİNDE YER ALMAK İSTİYORSANIZ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN İRTİBATA GEÇİNİZ.---*** HER TÜRLÜ DUYURU VE İLANINIZI VEREBİLİRSİNİZ.AYRINTILAR KISAYOL BAŞLIĞINDAKİ "REKLAM SATIN AL" SEKMESİNDEDİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.