SELECT LANGUAGE

EK GELİR VE KAZANÇ FIRSATLARI


İş dünyasından en son iş haberlerinin yanısıra dünyanın bir çok yerinde uygulanan ek kazanç, bayilik, evde iş imkanı ve network marketing sistemlerini de araştırarak, siz değerli Pasaportall ziyaretçilerine sunmayı hedefliyoruz.

Bu kapsamda oluşturduğumuz "Firmaex (Firmanet) Blog" sayfası ile çeşitli kazanç sistemlerini sizlere duyuracağız.

Tanıtacağımız sistemlere üyelik başvurusunda bulunacak olan okuyuculamızın kar-zarar ilişkileri tamamen firma ile kendileri arasındadır. Lütfen takip ettiğiniz firmanın sözleşme ve diğer şartlarını iyi okuyarak ve iyi anlayarak hareket ediniz.

Firmaex Blog Ek Kazanç konusuna şu şekilde giriş yapmış;


>> Ülkemizin ekonomik gerçeklerini gözönüne getirdiğimizde bir çoğumuzun yeterli bir gelire sahip olmadığını görürüz.

>> Kimi çalışandır, kimi iş arar, kimi de ek iş yapma ihtiyacı duyar.

>> İşte tam bu noktada "Nasıl bir ek iş?" sorusu çıkar ortaya. Yanıtı çok basittir; zahmetsiz olmalı, fazla zaman almamalı, getirisi iyi olmalı, ana işi fiziken etkilememeli, büyük bir sermaye gerektirmemeli yada sermayesiz olmalı vb...

>> İşte bu bakış açısından çıkışla hemen hemen herkesin yapabileceği ek işleri sizler için araştırdık. Çalışan, işsiz, öğrenci yada ev hanımı da olabilirsiniz... Bu hiç farketmez. Amaç aile ekonomisine katkıda bulunmaksa alternatif kazanç yöntemlerini denemekte fayda vardır diye düşünüyoruz.

>> Eğer siz de bu düşünceye sahipseniz sizler için yayınlayacağımız "ek iş" fırsatlarını değerlendirmenizi öneririz.

Firmaex Ek Kazanç Sistemlerini İncelemek İçin Lütfen TIKLAYINIZ...

1 yorum:

prefabrik dedi ki...

harika bi blog kesinlikle sürekli takip ediyorum.


prefabril

***---SAYIN ZİYARETÇİLERİMİZ! P A S A P O R T A L L LİNK SEKMELERİNDE YER ALMAK İSTİYORSANIZ İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN İRTİBATA GEÇİNİZ.---*** HER TÜRLÜ DUYURU VE İLANINIZI VEREBİLİRSİNİZ.AYRINTILAR KISAYOL BAŞLIĞINDAKİ "REKLAM SATIN AL" SEKMESİNDEDİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.